miniciti - dzieci przejmują miasto

27 października 2023 miniciti - dzieci przejmują miasto
Firma Ogniochron została sponsorem miniciti – miasteczka edukacyjnego dla dzieci i młodzieży w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.
Miniciti to wyjątkowy projekt, w którym dzieci mogą wcielić się w różne role zawodowe i zdobywać swoje pierwsze, cenne doświadczenia ułatwiające im wybór ścieżki zawodowej w przyszłości.

W miasteczku miniciti dzieci i młodzież mogą wcielić się w rolę bankowca, artysty, inżyniera, policjanta, strażaka, lekarza i wielu innych. Za swoją pracę otrzymują miniasy, czyli miasteczkową walutę, którą mogą zaoszczędzić lub wydać na swoje marzenia. W ten sposób uczą się przez zabawę, rozwijają swoją kreatywność i pasję, a także nabywają umiejętności społeczne i finansowe.

OGNIOCHRON stara się promować wśród dzieci i młodzieży świadomość zagrożeń pożarowych i zasad postępowania w sytuacjach kryzysowych, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć tą niezwykłą inicjatywę. Zachęcamy do odwiedzenia w szczególności przestrzeni strażackiej, gdzie będzie można wcielić się w rolę strażaka i poznać kulisy tej profesji.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia miasteczka miniciti i doświadczenia niezapomnianej przygody!

Szczegóły w prezentacji: miniciti
oraz na stronie internetowej: miniciti.pl
© 2021 ogniochron.eu | OGNIOCHRON S.A. | ul. Przemysłowa 42 | 34-120 Andrychów, Polska
tel: +48 33 875 10 70 | e-mail: biuro@ogniochron.eu

Polityka prywatności i stosowania cookies

Realizacja strony weboski.pl