OFERTY PRACY

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

ELEKTROMECHANIKA (DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU)

Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami,
  • prowadzenie działań prewencyjnych, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń,
  • raportowanie wykonanych zadań.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • wiedza z zakresu elektryki i mechaniki,
  • znajomość obsługi sterowników Simens i Mitsubishi,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, hydrauliczne i pneumatyczne),
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń do 1 kV,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • zdolność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane:

  • doświadczenie z zakresu podstaw mechatroniki,
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zestaw benefitów (dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, karta sportowa).

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres:

Koniecznie z dołączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez firmę OGNIOCHRON S.A., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.