OFERTY PRACY

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

MAGAZYNIERA
Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:
  • Kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją.
  • Przyjmowanie do magazynu towarów pochodzących z produkcji oraz dostaw zewnętrznych.
  • Kontrola ilościowa oraz podstawowa kontrola jakościowa towarów.
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową.
  • Pakowanie i wydawanie towarów.
  • Dbanie o porządek na magazynie.

Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane.
  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (UDT).
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera (pakiet Office).
  • Samodzielność, pracowitość, dokładność oraz dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Zapewniamy:
  • Możliwość pracy w dużej, rozwijającej się firmie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w dobrej atmosferze.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet socjalny).

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres:

z dopiskiem:

"Zgodnie z przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.