Kontakt

KZWM OGNIOCHRON S.A.

ul. Krakowska 83c
34-120 Andrychów

tel.: (+48) 33 875 10 70
fax: (+48) 33 875 10 77
email: biuro@ogniochron.eu

NIP: 551-20-57-431

Czynne w godzinach: 7:00-15:00

 



Formularz kontaktowy
Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
wyślij ›

Zarząd

Prezes Zarządu: Grzegorz Tomiak
V-ce Prezes Zarządu: Paweł Wojewodzic

Sekretariat

tel.: (+48) 33 875 10 70
fax: (+48) 33 875 10 77
e-mail: biuro@ogniochron.eu

Dyrektor ds. Handlu i Marketingu

Agnieszka Otfinowska
tel.: (+48) 33 875 10 70 wew.152
fax: (+48) 33 870 23 66
e-mail: a.otfinowska@ogniochron.eu

Dział handlu

Zamówienia:
Beata Stawowczyk

tel.: (+48) 33 870 25 09
fax: (+48) 33 870 23 66
e-mail: handel@ogniochron.eu

 

Zamówienia / Części zamienne:
Krzysztof Kolasa

tel.: (+48) 33 875 10 70 wew. 114
fax: (+48) 33 870 23 66
e-mail: k.kolasa@ogniochron.eu

 

Zapytania ofertowe:
Andrzej Zontek

tel.: (+48) 33 875 10 70 wew. 120
fax: (+48) 33 870 23 66
e-mail: a.zontek@ogniochron.eu

Dział eksportu

Jarosław Albiński
tel.: (+48) 33 875 10 70 wew. 161
kom: +48 602 614 619
e-mail: j.albinski@ogniochron.eu
e-mail: export@ogniochron.eu

Artur Marek
tel.: (+48) 33 875 10 70 wew. 153
kom: +48 537 708 300
e-mail: a.marek@ogniochron.eu

Ewa Zając
te.: (+48) 33 875 10 70 wew. 160
kom: +48 601 097 146
e-mail: e.zajac@ogniochron.eu

Dział serwisu i reklamacji

Andrzej Rokowski

Kierownik
tel.: (+48) 33 875 10 70 wew.144
kom: +48 600 801 702
e-mail: a.rokowski@ogniochron.eu

Dział zaopatrzenia

Wiesław Rychter

Kierownik zaopatrzenia
tel.: (+48) 33 875 10 70 wew. 148
fax: (+48) 33 875 10 77
kom: +48 600 801 703
e-mail: w.rychter@ogniochron.eu

Szkolenia i autoryzacja

Andrzej Rokowski

Kierownik
tel.: (+48) 33 875 10 70 wew.144
kom: +48 600 801 702
e-mail: a.rokowski@ogniochron.eu

Dział marketingu

Paweł Manda
tel.: (+48) 33 875 10 70 wew. 156
fax: (+48) 33 870 23 66
kom: +48 506 036 084
e-mail: p.manda@ogniochron.eu